בניית אתרים

האתר הוא אחד הכלים החשובים ביותר לבית העסק, כי גם כשעושים שיווק באינטרנט וקידום אתרים ומביאים טראפיק לתוך האתר, מה שווה כל זה אם האתר לא יודע להמיר את הטראפיק?

אתר שעובד זו אומנות. לא פחות. הוא משלב ארכיטקטורה, משלב מחשבה, משלב ידע, נסיון, הבנה בטכנולוגיות, עיצוב, תכנון, בנייה, QA ועוד. זה קונצרט שלם של אנשים וכלים אשר אם הם עובדים טוב המוזיקה מדהימה ואם לא, אז אתם עוד אחד מתוך מליוני כרטיסי הביקור שם בגוגל.

mamirim1

כשאנחנו מדברים על אתר טוב, אנחנו לאו דווקא מדברים על אתר יפה ולאו דווקא על אתר שאתם מחוברים אליו רגשית או כזה שעבדתם עליו שנה. אתר טוב הוא אתר שעובד. בשפה שלנו, אתר שממיר, כזה שהופך באחוזים המקסימליים את הגולשים שלכם לפעולה שאתם רוצים שתתרחש.

הדרמה בשינוי כזה או אחר היא ענקית – תתארו לעצמכם אתרים עם 1% יחס המרה (יש אתרים עם 0%, הם פשוט לא ממירים כלום) ולאחר אפיון מעולה יהיה להם 3% יחס המרה ונניח שיש להם 100 כניסות ביום – ז”א שיהיה להם בכל יום עוד שני לידים. זה יכול להפוך לגמרי עסק, כמובן במובן החיובי.

אל תשכחו שאם קופצים לדוגמה בין שני אחוז לשלושה אחוז, אמנם הקפיצה היא של אחוז, אבל בצמיחה זה 50% – 50% צמיחה בלידים. זו יכולה להיות דרמה לבית עסק.

שורה תחתונה, אתר מעולה הוא כזה שמביא הרבה המרות והתוצאה שלו היא מקסימום לידים איכותיים.

איך עושים אתר כזה? טוב, זה לא פשוט, כרוך בהרבה הבנה, מתודולוגיה, מחקר, ניסוי ועוד. אבל לפחות חשוב שנבין שכבית עסק אנחנו לא רוצים רק סוג של כרטיס ביקור ראוי ומכובד עם "דף הבית, אודות חזון וצור קשר" אלא אנחנו רוצים שהאתר יהיה כלי, ממש כלי עבודה אשר מביא לידים וכסף.

בניית אתרים בוורדפרס
תמיד אפשר יותר, גם אם אתם שנים עושים שיווק וקידום.
מלאו פה את הפרטים וליאת תחזור אליכם במהרה עם תובנות