שירותים

הקדמה (חשובה)

שמחים שבאתם,

תפריט השרותים כאן הוא לא עוד "ידה ידה" על שיווק באינטרנט.

הדפים הבאים יהיו קצרים מאד ובהם לא נספר על "מה זה שיווק באינטרנט" או כמה זה חשוב "קידום אתרים". נספק נקודת מבט קצרה וייחודית לתחום ואת ההתמחות, הבידול וזווית הראייה של וויזי לנושא.

נתחיל.

בעינינו, עסק הוא מקביל לקונצרט – כל הכלים צריכים לעבוד יחדיו, כלי אחד חורק יכול למוטט קונצרט שלם.

שיווק באינטרנט הוא לא רק קידום אתרים – קידום אתרים הוא אספקט אחד מתוך מכלול של נושאים הקשורים בשיווק שבסופו של דבר יביאו להכנסות נוספות לעסק.

מטרת העסק לרוב היא לא לקדם אתרים, לא להופיע בפייסבוק ולא לשלוח ניוזלטר – אלא להביא עוד הכנסות לעסק.

אנשים ועסקים חושבים בטעות שגוגל הוא השחקן היחידי באינטרנט וקידום אתרים בגוגל זה כל העולם. זה הרבה, אבל לא הכל. ישנן היום פלטפורמות מדהימות לפרסום, לקידום ומכירות שאפילו לפעמים עולות על גוגל ברמת המיקוד – כך לדוגמא, Outbrain כלי אדיר לשיווק של תוכן, שיווק תודעתי מעולה אשר מביא יחסי המרה מעולים לבית עסק שיש ברשותו תוכן מעולה. דוגמה הפוכה היא פייסבוק שלמרות הבאזז, מי אמר ששווה בכל מחיר להיות שם? והאם כל עסק צריך להיות שם?

הסוד בסופו של יום הוא האופטימיזציה – לקחת כלים נתונים ותקציב נתון ולעשות ממנו את המקסימום. אין כאן חוקים, יתכן ולבית עסק אחד מתאים מאד פייסבוק ויתכן שלבית עסק אחר שהוא בכלל B2B אין מה לחפש שם והערוץ המרכזי שלו הוא בכלל ה- LinkdIn. החכמה זה לבוא במבט קר ונקי ולעשות את המקסימום בהתאם לכלים הנתונים.

שירותי שיווק באינטרנט
תמיד אפשר יותר, גם אם אתם שנים עושים שיווק וקידום.
מלאו פה את הפרטים וענת תחזור אליכם במהרה עם תובנות
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.