אודותוויזי (Wisy), שילוב של Wise עם העיגול של ה- Y, אשר הוגים כמו נייקי, סקייפי וכו’ – ניסיון לחבר בין תחכום ורגש.

הלוגו שלנו הוא בדמות של "מנצח על תזמורת" כי אנו תמיד רואים את השיווק כקונצרט של פעולות. היום שלא כמו פעם, לא ניתן לקחת אתר גרוע ולקדם אותו. צריך תמיד לעשות סט של פעולות ואם הכל דופק כמו שצריך – מתקיים קונצרט.

וויזי הוקמה מאהבה – מתוך אהבה גדולה לטכנולוגיה, לאינטרנט, לשיווק, לפרסום, לעבודה עם אנשים ועוד.

אנחנו בוטיק איכותי לשיווק באינטרנט, צוות של כמעט 20 איש יושבים בת"א ברח' האומנים 7, דקה הליכה מעזריאלי וחלון מול חלון (במקרה) לגוגל.

הסלוגן שלנו הוא "שיווק שמביא רווחים". תכל'ס, זה שיווק באינטרנט שמביא רווחים, פשוט למעצבת לא היה מקום 🙂

אנו לא נוגעים בעולם שמחוץ לאינטרנט ב"שיווק המסורתי", אנחנו מבינים בו, פשוט לא מתמחים בו ומעדיפים להתעסק רק בהתמחות שלנו שהיא כל שרותי השיווק אונליין.

מה שמעניין אותנו וגם מה שמבדל אותנו הוא לעשות את המקסימום מהקיים, מתקציבו של הלקוח. לא תמיד לדוגמה בית העסק צריך להיות דווקא במקום הראשון בגוגל ולא תמיד הוא צריך פייסבוק. החכמה היא האופטימיזציה של הכסף, לעשות מקסימום מהקיים.

המוטו של עידו, הבעלים של החברה הוא "עשה כמיטב יכולתך" וזה גם מה שמנחה אותנו בוויזי. "עשה את המקסימום מהתקציב של הלקוח".

בתוך וויזי אנו מקפידים לקרוא מדי יום את כל החומרים הרלוונטיים בישראל ובעולם בנושא קידום אתרים, שיווק באינטרנט ושיווק בכלל. בנוסף, אחת לשבוע אנו מתכנסים לישיבת “Wisy Academy”, בה אנו עוברים על “קייס סטאדיס”, נושאים ומידע חדש, פתרונות מעניינים וכו’, על מנת שתמיד נהיה ונספק את המילה האחרונה בשוק קידום האתרים והשיווק.

עידו סלע שיווק באינטנט
עידו סלע - מומחה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט‏