בלוג שיווק באינטרנט

עידו סלע


עידו סלע - מומחה לשיווק באינטרנט וקידום אתרים

אהלן,

אני כבר זקן השבט בתחום קידום האתרים ושיווק באינטרנט (עם שערות לבנות), כל חיי גרתי ברעננה, ולאחרונה עברתי לניצני עוז שנמצאת מבחינתי ממש בצפון, למרות שזה 20 דקות מרעננה.

רוב חיי עבדתי בתחום התוכנה והטכנולוגיה, עבדתי בחברת סטארט אפ כסמנכ"ל שיווק, בחברת ריטליקס כמנהל אופרציה עם לקוחות ענק בעולם כדוגמת IKEA ו- Petro China.

יצא כך ברבות השנים, למרות שעבדתי במשרות מלאות, שסיפקתי ייעוץ למשפחה, חברים וחברים שלהם בימי שישי ובערבים בכל מיני נושאים הקשורים לעסקיהם, בין היתר איך לנהל עובדים, איך לנהל מכירות, איך לשווק את העסק ועוד. אל תשאלו אותי מה ההשכלה שלי בעניין, כי באופן רשמי אני עו"ד עם תעודה במגירה. אני חושב שהאהבה שלי לאנשים, עסקים ומסחר ופיתוח של יכולות הביאו את האנשים אלי באופן טבעי וכנראה, ואת זה יעידו אחרים גם ההצלחות שלהם.

עזבתי את ריטליקס כדי לפתוח חברת סטארט אפ בתחום ה- SAAS שזה פתרונות תוכנה שנמצאים ברשת. זהו העתיד העסקי של העסקים הקטנים אבל לא ארחיב כאן. בחיפושיי אחר קרן הון סיכון לגיוס כספים, פנה אלי לקוח אחד שאלווה אותו ואז עוד לקוח והוא הביא עוד אחד וזה הביא עוד אחד עד שנהיה ממש עסק בלי שהתכוונתי לכך בכלל.

החלטתי לפתח את הנושא ולהתמקד בצורך הגדול ביותר של עסקים שזה הגדלת ההכנסה. הדרך שבחרתי היא שיווק באינטרנט, אבל מזווית קצת יותר רחבה, זה אומר לא רק קידום אתרים ולא רק פרסום באינטרנט בקמפיינים – אלא תכלס איך מביאים יותר כסף לעסק – לדוגמא זה כולל הדרכה איך לנהל שיחה בטלפון ואיך לעקוב אחרי הליד.

באופן אישי, אני מאד אוהב טכנולוגיה וממש מתרגש מאפליקציה שממומשת טוב, או מדיבורית חדשה, אבל אני לא פריק של בלוגים, לא כתבן בפורומים, לא מבין מה אנשים עוקבים אחר אנשים בטוויטר ולא תאמינו ואני לא יודע אם אני יכול להגיד את זה, אני לא סובל את פייסבוק.

מה שכן, בתחום השיווק באינטרנט זה לא מעניין מי אוהב מה, מה שמעניין זה מה שעובד וזה בדיוק מה שאני עושה. עומד עם היד על הדופק של האינטרנט ובעזרת יצירתיות והרבה הרבה עבודה קשה עושה שיווק באינטרנט לעסק.

קשה להחליט דרך האינטרנט, נכון?
עד שלא תראו קייסים של הצלחות ולא תפגשו אותנו פנים מול פנים
לא תוכלו להתכנס על ספק לשיווק הדיגיטלי שלכם.
צרו קשר להבין איך נוכל להצליח אתכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

Wisy בפייסבוק

Wisy בפייסבוק

Wisy בפייסבוק

הירשמו לתוכן מעולה

דוא"ל:
שם:


[gravityform id=5 title=false description=false ajax=true tabindex=62]
[gravityform id=5 title=false description=false ajax=true tabindex=62]