בלוג שיווק באינטרנט

כל אתרי המאמרים בישראל לצורך שיווק באינטרנט


עניין הגשת המאמרים הוא שנוי במחלוקת היום ברמת הערך שלו לקידום אתרים ושיווק באינטרנט.

בוודאות הקישור מאתרי מאמרים נחות היום מבעבר וזה כבר קרה הרבה לפני עדכון הפנדה המתוקשר של גוגל, עם זאת זה מקור די קל לייצר קישורים מכמה דומיינים שונים, קישורים עמוקים לתחומים שונים.

לזכור שאם משהו קל לנו, הוא גם קל למתחרים ולכן מתישהו יאבד מערכו או יקבל ערכים נמוכים מאד שלא יצדיקו את המשאבים. לא צריך להיות גאון שיווק באינטרנט כדי להבין שאם יש ערוץ שכל אחד יכול בו לעשות כרצונו (פורום, אתר מאמרים, אתרי סימניות) אז ברור שבשלב כזה או אחר זה יהיה פח זבל ללא ערך.

הרי נניח שיש פלטפורמה שכל פופטיץ יכול לכתוב כל דבר ולשים כל קישור, מה ערכו של דבר כזה? כמה זמן ייקח עד שיהיו שם קישורי זבל לכל התחומים בעולם ללא שום קשר ביניהם.

בקיצור, חיי המדף של פלטפורמת המאמרים כמקור ליצירת קישורים קצרה, אני מאמין שתמיד יהיה ערך מסוים, רק כאמור לא בטוח שהוא יצדיק את המשאבים.

ובכל זאת, למרות האמור, גם אנחנו בוויזי משתמשים בו וכן מייצרים מאמרים ללקוחות שלנו. זה לא יהיה הערוץ שבו תנצחו את השיווק באינטרנט וקידום האתרים זה כן יהיה הערוץ שבו תחזקו את הבסיס התשתיתי שלכם.

לכן הבאנו את הרשימה הזו כאן.

מס' טיפים מומלצים לקריאה לפני שאתם מתחילים

 1. למרות שיש אתרי מאמרים מובילים כמו רידר וארטיקל לא הייתי עוצר רק אצלם, זה כל מהות הפוסט הזה, הייתי מגוון עם כל אתרי המאמרים שאני מכיר כדי לייצר מגוון קישורים מדומיינים שונים. נניח שאני עושה כל שבוע מאמר באתר רידר, בשנה יהיה לי כ – 52 מאמרים הכל מאותו דומיין ושום דבר אחר. סביר? לא. גוגל יאהבו את זה? גם לא. לא ישנאו אבל לא יאהבו.
 2. הייתי עושה קישור אחד בלבד לאתר היעד גג שניים.
 3. הייתי מייצר אורגניות של קישורים, נניח הנושא הוא מכוניות ואני מייצג חברה בישראל, הייתי דואג לקישורים לספקים קשורים מחו"ל כדי לייצר אורגניות, מה הסבירות שיש מאמר שיוציא שני קישורים מדוייקים לדף הבית – לא סביר, לכן צריך להפוך אותו לטבעי. תראו את הקישורים של כתבה אמיתית באתר אמיתי, בעצם תראו את הקישור הזה שאני ייצרתי באופן טבעי "תראו את הקישורים" הוא הקישור. כך נראה באמת קישור טבעי.
 4. כדי לייצר אורגניות, הייתי עושה קישור ללא עכבות, כמה שיותר טבעי לא כזה: "חשוב לשים לב בשיווק באינטרנט ש..." מה הסבירות שבמאמר רגיל לא יכללו את ה"ב", לא סביר נכון, אז גם כאן לא סביר, קישור אמיתי אמור להיראות כך: " ראיתי לאחרונה באתר של וויזי שהם עוסקים בשיווק באינטרנט" או כזה: ראיתי לאחרונה באתר של וויזי www.wisy.co.il שיש להם..." וכן, גם לפעמים אנקור ממש.
 5. כן הייתי כותב טוב כדי שאם בכל זאת מישהו יקרא את המאמר הוא יכבד את בית העסק ויביא אליו אנשים. נכון שזה נדיר אבל מאמרים טובים מביאים טראפיק אמיתי. מעט אבל מביאים.
 6. לא יהיה פה עונש! זו פעולה חוקית למהדרין, זכותך להעלות לאתר תוכן אמיתי תוכן שלך. אין כאן שום פעולה לא חוקית.
 7. ברור שלא להעלות תוכן כפול, כל מאמר צריך להיות ייחודי בעולם הזה. אין צורך להרחיב, אם אתה קונים מאמרים מכותבי מאמרים, ניתן לוודא את זה בחמישה סנט למאמר ע"י CopyScape.

ועכשיו לרשימות עם ההערות של ענת.

מרגישים שקיבלם מלא ערך? רוצים להודות לנו? מאד פשוט. בראש העמוד לייק אחד קטן זו אחלה תודה

האתרהערות
1http://articles.co.ilמאפשר ניהול כותבים מרובים.
2http://maker.co.ilמאפשר ניהול כותבים מרובים.
3http://www.academics.co.ilמאפשר ניהול כותבים מרובים.
4http://maamar.co.il/ממשק לא נח והם לא תמיד מאשרים את המאמר.
5http://www.authors.co.ilפורמט נח. סה"כ נראה אתר איכותי. אין אפשרות לשים קישור בגוף המאמר, אלא בסוף המאמר ישנה אפשרות להוסיף קישור (שלא מתחת לביטוי מסוים).
6http://www.circle.co.ilממשק נח. לוקח זמן רב עד שהמאמר מאושר.
7http://www.publisher.co.ilבעיה בהתחברות (המערכת כל הזמן מתנתקת).
8http://www.e-mago.co.ilניתן לשלוח להם מייל לא בטוח מפרסמים.
9http://deot.co.ilבעיה ברישום. נראה גם שהם לא עדכנו את האתר שלהם כבר תקופה.
10http://portal-asakim.comמומלץ. ממשק נח, עובדים כמו שצריך.
11http://katava.co.ilחבל על הזמן. לא מפרסמים
12http://www.readwritearticles.comלא מומלץ. מערכת לקויה והם מסירים לינקים ואין אפשרות עריכה לאחר מכן
13http://www.beok.co.ilלא מומלץ. מפרסמים מאמרים (צריך לשלוח להם במייל), אבל ללא אפשרות לשים קישור לאתר
14http://www.publish-articles.co.ilממשק וורדפרס נח, אבל לא תמיד המאמר מאושר (וגם אם כן, זה לאחר תקופה)
15http://2all.co.ilממשק מאוד לא נח, לא מאפשרים מחיקה (במקרה שצריך) וגם לוקח לפחות חודש עד שהמאמר מאושר.
16http://parshan.co.il/לא מומלץ.
17http://www.hagaon.co.ilבאגים בממשק, פרסום המאמר לוקח זמן רב, אם בכלל.
18http://www.like2read.co.ilניתן לשלוח בקלות, יכול לקחת זמן עד האישור
19http://www.lovearticle.co.ilאתר "מאמרים באהבה". ממשק ידידותי והמאמר מפורסם תוך זמן קצר.
20http://www.global-report.com/uzibz/he/user-newsאתר לא ממש ברור, אין אפשרות עריכה לאחר שליחת המאמר (לא בטוח אם יפורסם)
21http://www.askhow.co.il/SendHowToGuide.aspנושא המאמרים חייב להתחיל ב "איך". אין אפשרות לשליטה לאחר שליחה. יש אפשרות ללינקים
22http://www.pol.co.ilממשק טוב ומאשרים בזמן. מצריך הרשמה. אין אפשרות לשים יותר משני קישורים במאמר
23http://www.internet-2.org.il/שולחים להם מאמר באמצעות דוא"ל info@internet-2.org.il. לא ברור אם הם מפרסמים
24http://kishurim.net/register.phpמצריך הרשמה. טרם נוסה
25http://ad3.co.il/edit.asp?MenuType=16&upd=0הקישור אינו חלק מהמאמר ואינו תחת ביטוי מסוים. כנראה שאין אפשרות עריכה / מחיקה לאחר שליחת המאמר וכבר נתקלנו בכך שנמחקו הרווחים בין השורות ולא ניתן לעשות דבר.
26http://www.r-ticle.co.il/בגדול, הרשמה זריזה עם אפשרות לניהול המאמרים לאחר פרסומם. הפורמט נראה נח, אך נתקלנו בכל מני באגים בדרך וגם בתקלה בהתחברות.
27http://www.readit.co.il/אתר מאמרים חדש. הפרסום הוא באמצעות שליחת מאמרים במייל. לא כל מאמר מפורסם. הנהלת האתר מבטיחה לשלוח תשובה במייל - האם המאמר יאושר לפרסום או לא.
28http://www.linkbar.co.il/forum/catavot/osafatcatava.aspטרם בדקנו. הממשק נראה פשוט, אך אין אפשרות עריכה / מחיקה לאחר המשלוח.
29http://doox.co.il/registerלאחר הרשמה, ניתן להוסיף מאמר, אך לאחר שליחתו אין שום שליטה עליו (עריכה או מחיקה)
30http://www.maamarim.biz/users.php?op=registerדורש הרשמה. טרם נוסה על ידנו.
31http://www.articlesay.com/לא בדקנו
32http://www.articalo.co.il/component/user/register#contentארטיקלו. לדברי העורך, מדובר בממשק נח, ניתן עד 3 קישורים במאמר. טרם ניסינו.
33http://www.bookmarking.co.il/דורש הרשמה. אישור מאמרים מיידי ועד - 2 קישורים בכל מאמר. טרם נוסה על ידנו.

 

אתרי מאמרים בתחומים ספציפיים

אתרי מאמרים בתחומים ספציפייםהערות
1http://www.karusela.co.il/articles_newפורטל בתחום הורות, תינוקות, ילדים וכו'. מומלץ. לא ניתן לשים קישור במאמר עצמו, אך ניתן לשים קישור בקרדיט (שלא תחת ביטוי)
2http://www.saf.co.ilפורטל רציני בתחום האדריכלות, בניה וכו'. מצריך הרשמה. לכל מאמר חובה לצרף תמונה (זה גם לטובתכם). מאמרים נבחרים, נשלחים גם בניוזלטר של הפורטל ומקודמים לדף הבית. מומלץ.
3http://yeda.eip.co.ilמאמרים בנושא רוחניות, אימון אישי וכדו'. לא נראה רציני. צריך לשלוח מייל ולבקש לפרסם מאמר
4http://www.sabale.co.il/article_add.aspמאמרים בנושא גיל הזהב. לא ניסינו. בעיקרון, שולחים להם מייל עם המאמר כקובץ וורד. קישור כנראה מפורסם בקרדיט לכותב המאמר
5http://proza.co.ilנרשמים ומקבלים דוא"ל לאימות. מיועד ליצירות - כמו שירים, פרוזות, סיפורים וגם מאמרים - אך לא נראה שעדכנו את האתר בשנה האחרונה.
6http://10dibrot.com/מאמרים שהכותרת שלהם היא רק 10 חוקים ל... או 10 הדיברות ל... (לא ניסינו)
7http://www.nomind.co.il/add-article.aspxמאמרים בתחום הרוח והרוחניות
8http://www.globalfashionreport.com/he/user-newsהוספת מאמרים בנושאי אופנה. לא ניסינו. יש אפשרות ללינק כקרדיט למאמר (אך לא תחת ביטוי).
9http://www.shtihim.co.ilאינדקס שטיחים ופרקטים שמאפשר גם הוספת מאמרים, אך ללא אפשרות עריכה ולא ברור האם ניתן לשים קישור
10http://www.architecture.org.il/info_add.phpמאמרים בתחום אדריכלות ובניה. צריך לשלוח להם את המאמר במייל info@architecture.org.il ישנה אפשרות לקישור בתוך המאמר עם קרדיט לכותב. אין אפשרות עריכה לאחר משלוח.
11http://slow.org.ilמדובר בסוג של תנועה (לא כל כך הבנו לאיזו מטרה) המפרסמים מאמרים ברוח התנועה. אין אפשרות שליטה ועריכה לאחר שליחה
12http://www.archijob.co.il/aj-articles/פורטל מכובד בתחום אדריכלות, עיצוב ותכנון. רק בעלי עסקים שמפרסמים באתר בתשלום לשנה לפחות, יכולים לפרסם מאמרים. צריך לשלוח להם מייל עם המאמר בקובץ WORD, אפשר גם להוסיף תמונה ברזולוציה של עד 40K.
13http://www.cmreviews.com/reviews/?page_id=46מאמרים בנושא שוק ההון. דורש הרשמה מראש.
14http://www.cmarticles.com/articles/?page_id=94מאמרים בנושא שוק ההון. מאותו בית יוצר של האתר הקודם. מצריך הרשמה מראש.
15http://www.shen-bina.co.il/sendArticle.aspxמאמרים בתחום רפואת שיניים. אין אפשרות עריכה לאחר שליחה, הקישור הוא בקרדיט ולא בגוף המאמר. נתקלנו בבעיות בעבודה עם הממשק ולא הצלחנו להעלות את התוכן
16http://allcareers.co.il/sendArticle.aspxמאמרים בתחום הלימודים, עבודה, קריירה
17http://medportal.co.il/RegisterDoc.aspגם אינדקס וגם אתר מאמרים בתחום הרפואה / מטפלים וכו'. אם נרשמתם לאינדקס, תוכלו גם להזין מאמרים. הממשק לא נראה נח במיוחד, אבל שווה לנסות (-:
18http://www.chakrapedia.co.il/פורטל בתחום הרפואה המשלימה / אלטרנטיבית. מהווה גם אינדקס, כך שאם נרשמתם לאינדקס, אתם יכולים להוסיף גם מאמר
19http://www.tvtal.co.il/registration.phpאינדקס סרטונים בתחום הבית, השיפוץ והבניה שמאפשר גם העלאת מאמרים (דורש הרשמה)
20http://beautips.co.il/register/אתר טיפים ומאמרים בתחומי הטיפוח והיופי. מצריך הרשמה מראש ויש צורך להיות מחוברים לפייסבוק כדי להירשם
21https://mishpatnet.wordpress.com/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A9%D7%A8/אתר המפרסם מאמרים משפטיים

 

אתרי מאמרים שאינם רלוונטיים

אתרי מאמרים שאינם רלוונטיים (לא לבזבז זמן)הערות
http://www.internet-2.org.il/חברה לקידום אתרים. רוצה מאמר שתול אצלנו
http://webmaster.org.il/לא רלוונטי

תגובות (17)

 • אורן

  |

  זו אבולוציה - הרי גם בעלי אתרי המאמרים מבינים שללא תוכן איכותי, לא תהיה זכות קיום לאתר שלהם, ולכן, לא תהיה להם ברירה אלא לשפר את רמת התוכן, ותוכן המוגדר כתוכן "זבל" לא יהיה שם או יידחק החוצה, וכך תגדל איכות האתר בעיני גוגל, כאתר תוכן, ולאט לאט אותו אתר יהפך להיות רלוונטי יותר מבחינתו, וכתוצאה יגדל הכח שלו כפלטפורמת קידום אורגנית. הרי מאמר הוא מאמר, גם באתר הזה ישנם מאמרים, בסה"כ רוב האתרים בעולם אם הם לא אתרי מכירה מורכבים ממאמרים.

  להשיב

 • אמיר

  |

  אולי באמת צריך לעשות ניסוי פעם אחת ולתמיד, לקדם אתר אחד עם קישורים מאמרים ולקדם אתר זהה עם קישורים מסוג אחר, לראות לאן כל אחד מהם מגיע

  להשיב

   • לירן

    |

    יהיה מאד קשה להגדיר כמותית את כמות הקישורים מאתרי מאמרים מול מקורות אחרים..

    להשיב

 • אורי

  |

  סביר שהאבולוציה של אתרי המאמרים תהיה לנישות בדיוק כמו הפורטלים שיש בכל התחומים שיהפכו גם לאתרי מאמרים בתחום לדוגמה, עורכי דין, ויש כאלה אבל הם לא מציעים עדיין לכל אחד לפרסם שם מאמר, האם הם ישקיעו בתשתית טובה מספיק כדי שניתן יהיה לנהל את המאמרים בנוחות וביעילות כמו באתרי מאמרים המובילים (רידר ושות...) ?? אני לא מכיר הרבה אנשים שמשקיעים במאמר איכותי ושולחים אותו במייל ליעד בלתי ידוע בפורטל כלשהו מתוך תקווה שאולי יפורסם ידנית על ידי מישהו...
  נחיה ונראה, בכל מקרה יופי של פוסט

  להשיב

 • עידן מור איכות

  |

  הפוסט הטוב ביותר שנכתב בישראל אי פעם בהקשר של אתרי מאמרים - וזה כבר כבוד גדול! אתרי המאמרים לא ימותו לעולם, גם אם כוחם ייחלש. אחרת איך זה ייתכן שאני מקבל עשרות צפיות למאמרים שאני מזין שם למרות שהם מוזנים קודם באתר שלי?! חוץ מזה המושג "קידום אתרים" הוא אחד המשחקים הקלאסיים שבהם הטוב כנראה ינצח. אם שני אתרים מתחרים ביניהם בכל הפרמטרים אבל רק אחד מהם השקיע באתרי המאמרים כנראה הוא ינצח! בקיצור, אתרי מאמרים הם כמו פטיש בארגז הכלים של מקדם האתרים... הרי פעם ראיתם ארגז כלים בלי פטיש?!

  להשיב

 • שחר

  |

  תודה רבה על רשימת המאמרים (הגעתי דרך הבלוג של פבל)
  למרות שיש עוד מלא אתרי מאמרים שלא הזכרת כאן..

  להשיב

  • עידו

   |

   הי שחר,
   תודה, שלח לי למייל כל אתר ואוסיף אותו.

   להשיב

 • שי

  |

  יופי של כתיבה מצויין למתחילים שמחפשים מידע.
  אחלה מאמר אצל פבל תמשיך כך.

  להשיב

 • יוסי

  |

  היי,
  שני אתרים מאמרים חדשים מקבוצת ask4web:
  אתר כללי: http://www.r-ticle.co.il הרשמה זריזה, ניהול מאמרים וכו.
  אתר לתחום עיצוב הבית (כולל פתיחת אתר מלא בחינם), מאמרים כתבות וכו: http://www.newway.co.il
  בהצלחה 🙂

  להשיב

 • יוסי שמש

  |

  ישנו אתר חדש של מאמרים שאתה לא רשמת בו, אשמח אם תוסיף אותו
  אתר עם אישור אוטומטי מובנה וורדפרס: articleplus.co.il

  ,תגיד לי מה חשבת.

  להשיב

  • ענת חיימוביץ'

   |

   שלום יוסי,
   הוספנו את האתר - תודה רבה!
   טרם ניסינו, אך בגדול האתר בנוי יפה מבחינה ויזואלית.
   העדפות שלנו - כל עוד ישנה אפשרות בממשק הניהול לעריכה - הרי זה משובח 🙂

   להשיב

 • מיכל הדר

  |

  היי, יש אינדקס עסקים ואתר מאמרים מקיף עם אפשרות מעולה לפרסום תוכן לקידום אתרים וממשק עריכה, אשמח אם תוסיף: webpage.co.il

  להשיב

 • מאור נתן

  |

  מישהו מכיר אתרי מאמרים שעוסקים באירועים או אוכל?

  להשיב

להשאיר תגובה

קשה להחליט דרך האינטרנט, נכון?
עד שלא תראו קייסים של הצלחות ולא תפגשו אותנו פנים מול פנים
לא תוכלו להתכנס על ספק לשיווק הדיגיטלי שלכם.
צרו קשר להבין איך נוכל להצליח אתכם
 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

Wisy בפייסבוק

Wisy בפייסבוק

Wisy בפייסבוק

הירשמו לתוכן מעולה

דוא"ל:
שם:


[gravityform id=5 title=false description=false ajax=true tabindex=62]
[gravityform id=5 title=false description=false ajax=true tabindex=62]