בלוג שיווק באינטרנט

כל אתרי המאמרים בישראל לצורך שיווק באינטרנט


עניין הגשת המאמרים הוא שנוי במחלוקת היום ברמת הערך שלו לקידום אתרים ושיווק באינטרנט.

בוודאות הקישור מאתרי מאמרים נחות היום מבעבר וזה כבר קרה הרבה לפני עדכון הפנדה המתוקשר של גוגל, עם זאת זה מקור די קל לייצר קישורים מכמה דומיינים שונים, קישורים עמוקים לתחומים שונים.

לזכור שאם משהו קל לנו, הוא גם קל למתחרים ולכן מתישהו יאבד מערכו או יקבל ערכים נמוכים מאד שלא יצדיקו את המשאבים. לא צריך להיות גאון שיווק באינטרנט כדי להבין שאם יש ערוץ שכל אחד יכול בו לעשות כרצונו (פורום, אתר מאמרים, אתרי סימניות) אז ברור שבשלב כזה או אחר זה יהיה פח זבל ללא ערך.

הרי נניח שיש פלטפורמה שכל פופטיץ יכול לכתוב כל דבר ולשים כל קישור, מה ערכו של דבר כזה? כמה זמן ייקח עד שיהיו שם קישורי זבל לכל התחומים בעולם ללא שום קשר ביניהם.

בקיצור, חיי המדף של פלטפורמת המאמרים כמקור ליצירת קישורים קצרה, אני מאמין שתמיד יהיה ערך מסוים, רק כאמור לא בטוח שהוא יצדיק את המשאבים.

ובכל זאת, למרות האמור, גם אנחנו בוויזי משתמשים בו וכן מייצרים מאמרים ללקוחות שלנו. זה לא יהיה הערוץ שבו תנצחו את השיווק באינטרנט וקידום האתרים זה כן יהיה הערוץ שבו תחזקו את הבסיס התשתיתי שלכם.

לכן הבאנו את הרשימה הזו כאן.

מס' טיפים מומלצים לקריאה לפני שאתם מתחילים

 1. למרות שיש אתרי מאמרים מובילים כמו רידר וארטיקל לא הייתי עוצר רק אצלם, זה כל מהות הפוסט הזה, הייתי מגוון עם כל אתרי המאמרים שאני מכיר כדי לייצר מגוון קישורים מדומיינים שונים. נניח שאני עושה כל שבוע מאמר באתר רידר, בשנה יהיה לי כ – 52 מאמרים הכל מאותו דומיין ושום דבר אחר. סביר? לא. גוגל יאהבו את זה? גם לא. לא ישנאו אבל לא יאהבו.
 2. הייתי עושה קישור אחד בלבד לאתר היעד גג שניים.
 3. הייתי מייצר אורגניות של קישורים, נניח הנושא הוא מכוניות ואני מייצג חברה בישראל, הייתי דואג לקישורים לספקים קשורים מחו"ל כדי לייצר אורגניות, מה הסבירות שיש מאמר שיוציא שני קישורים מדוייקים לדף הבית – לא סביר, לכן צריך להפוך אותו לטבעי. תראו את הקישורים של כתבה אמיתית באתר אמיתי, בעצם תראו את הקישור הזה שאני ייצרתי באופן טבעי "תראו את הקישורים" הוא הקישור. כך נראה באמת קישור טבעי.
 4. כדי לייצר אורגניות, הייתי עושה קישור ללא עכבות, כמה שיותר טבעי לא כזה: "חשוב לשים לב בשיווק באינטרנט ש..." מה הסבירות שבמאמר רגיל לא יכללו את ה"ב", לא סביר נכון, אז גם כאן לא סביר, קישור אמיתי אמור להיראות כך: " ראיתי לאחרונה באתר של וויזי שהם עוסקים בשיווק באינטרנט" או כזה: ראיתי לאחרונה באתר של וויזי www.wisy.co.il שיש להם..." וכן, גם לפעמים אנקור ממש.
 5. כן הייתי כותב טוב כדי שאם בכל זאת מישהו יקרא את המאמר הוא יכבד את בית העסק ויביא אליו אנשים. נכון שזה נדיר אבל מאמרים טובים מביאים טראפיק אמיתי. מעט אבל מביאים.
 6. לא יהיה פה עונש! זו פעולה חוקית למהדרין, זכותך להעלות לאתר תוכן אמיתי תוכן שלך. אין כאן שום פעולה לא חוקית.
 7. ברור שלא להעלות תוכן כפול, כל מאמר צריך להיות ייחודי בעולם הזה. אין צורך להרחיב, אם אתה קונים מאמרים מכותבי מאמרים, ניתן לוודא את זה בחמישה סנט למאמר ע"י CopyScape.

ועכשיו לרשימות עם ההערות של ענת.

מרגישים שקיבלם מלא ערך? רוצים להודות לנו? מאד פשוט. בראש העמוד לייק אחד קטן זו אחלה תודה

האתר הערות
1. http://articles.co.il מאפשר ניהול כותבים מרובים.
2. http://www.reader.co.il מאפשר ניהול כותבים מרובים.
3. http://maker.co.il מאפשר ניהול כותבים מרובים.
4. http://www.academics.co.il מאפשר ניהול כותבים מרובים.
5. http://idir.co.il לטעמנו, פורמט מזעזע. מתנתק כל שניה וכל המידע הולך לאיבוד.
6. http://maamar.co.il/ ממשק לא נח והם לא תמיד מאשרים את המאמר.
7. מאמרים על חבל על הזמן. לא מפרסמים
8. http://www.maamarim.org/ אפשרות הרשמה, הפורמט הוא כמו של בלוג, סה"כ עושה רושם לא רע
9. http://www.authors.co.il פורמט נח. סה"כ נראה אתר איכותי. אין אפשרות לשים קישור בגוף המאמר, אלא בסוף המאמר ישנה אפשרות להוסיף קישור (שלא מתחת לביטוי מסוים).
10. http://www.circle.co.il ממשק נח. לוקח זמן רב עד שהמאמר מאושר.
11. http://www.publisher.co.il בעיה בהתחברות (המערכת כל הזמן מתנתקת).
12. http://www.e-mago.co.il ניתן לשלוח להם מייל לא בטוח מפרסמים.
13. http://printa.co.il ממשק בעייתי ולא נח וגם אין אפשרות עריכה מחדש במקרה הצורך.
14. http://deot.co.il בעיה ברישום. נראה גם שהם לא עדכנו את האתר שלהם כבר תקופה.
15. http://portal-asakim.com מומלץ. ממשק נח, עובדים כמו שצריך.
16. http://www.bizcenter.co.il/article_add.php אין אפשרות לתצוגה מקדימה ועריכה
17. http://katava.co.il חבל על הזמן. לא מפרסמים
18. http://www.efind.co.il/623/index.html אין אפשרות עריכה לאחר שליחה. בנוסף, הם לא תמיד מאשרים את המאמרים.
19. http://www.ask4.co.il/search/?search-articles=1 חבל על הזמן. לא מפרסמים או שלוקח המון זמן עד שכן. (שולחים להם דוא"ל עם המאמר)
20. http://tipale.co.il/ אתר טוב, הממשק אמנם נח, אך לוקח להם יותר מחודשיים לאשר מאמר.
21. http://trends.co.il לוקח המון זמן עד שמאשרים מאמר, אם בכלל.
22. http://www.readwritearticles.com לא מומלץ. מערכת לקויה והם מסירים לינקים ואין אפשרות עריכה לאחר מכן
23. http://www.writers.co.il אתר "כותבים". הממשק לא נח ויש בו באגים. אם בכל זאת אתם מתעקשים, רק לאחר שמקליקים על "צפיה מוקדמת", אז ניתן לשמור את המאמר
24. http://www.beok.co.il לא מומלץ. מפרסמים מאמרים (צריך לשלוח להם במייל), אבל ללא אפשרות לשים קישור לאתר
25. http://www.articlezone.co.il פורמט של וורדפרס. נח. לוקח זמן עד שהמאמר מאושר.
26. http://www.publish-articles.co.il ממשק וורדפרס נח, אבל לא תמיד המאמר מאושר (וגם אם כן, זה לאחר תקופה)
27. http://2all.co.il ממשק מאוד לא נח, לא מאפשרים מחיקה (במקרה שצריך) וגם לוקח לפחות חודש עד שהמאמר מאושר.
28. http://asakimktanim.co.il אתר יחסית חדש, הוא גם אינדקס עסקים, צריך להירשם מראש ודורש אקטיבציה. הממשק בסדר, אבל התצוגה של המאמרים לא טובה ולא ברור מה הולך שם עם הקישורים... ספק אם כדאי
29. http://www.2read.co.il ממשק מרובה משתמשים. אמנם המערכת יחסית איטית, אך המאמרים מאושרים מיידית והנראות מאוד יפה. דורש הרשמה כמובן
30. http://5plus.co.il אתר יחסית חדש, מהווה גם אינדקס עסקים. דורש הרשמה מראש. ממשק נח, מאפשרים פרסום 5 מאמרים ללקוח (בחינם). המאמרים מאושרים תוך זמן קצר מאוד.
31. http://parshan.co.il/ לא מומלץ.
32. http://netzip.co.il לא נח מבחינת ממשק, נתקלנו בבאגים
33. http://www.hagaon.co.il באגים בממשק, פרסום המאמר לוקח זמן רב, אם בכלל.
34. http://www.like2read.co.il ניתן לשלוח בקלות, יכול לקחת זמן עד האישור
35. http://www.lovearticle.co.il אתר "מאמרים באהבה". ממשק ידידותי והמאמר מפורסם תוך זמן קצר.
36. http://www.public.co.il ממשק לא נח, אין אפשרות עריכה לאחר משלוח (ולקינוח הוסיפו במאמר שלנו תחת ביטוי מסוים, קישור לחברה שאינה קשורה אלינו). בנוסף, לא נראה שהם עדכנו את האתר שלהם בתקופה האחרונה
37. http://www.global-report.com/uzibz/he/user-news אתר לא ממש ברור, אין אפשרות עריכה לאחר שליחת המאמר (לא בטוח אם יפורסם)
38. http://www.bizniz-4u.co.il/addArticles.aspx (קרוי גם בשם "אינדקס פרפקט"). ניתן להוסיף מאמר, אך אין אפשרות עריכה לאחר משלוח
39. http://www.rprint.co.il/contact נראה לא רציני. ממה שראינו, יש להם סה"כ 3 מאמרים באתר ונדמה שהוא לא עודכן מאז מרץ 2011. אם בכל זאת רוצים לפרסם אצלם מאמר, צריך ליצור איתם קשר ואז הם יוצרים קשר חזרה ורק אז שולחים את המאמר...
40. http://www.askhow.co.il/SendHowToGuide.asp נושא המאמרים חייב להתחיל ב "איך". אין אפשרות לשליטה לאחר שליחה. יש אפשרות ללינקים
41. http://www.pol.co.il ממשק טוב ומאשרים בזמן. מצריך הרשמה. אין אפשרות לשים יותר משני קישורים במאמר
42. http://www.seovarticles.net מצריך הרשמה מראש. סה"כ נראה מבטיח
43. http://www.tedarim.com אתר מאמרים בשם תדרים. מצריך הרשמה. המאמרים מפורסמים במהירות יחסית והמערכת ידידותית למשתמש
44. http://www.shim.co.il/Insert_Blog.aspx הממשק אמנם ידידותי למשתמש, אך התצוגה בפועל לא טובה. בנוסף, המאמר אמנם מאושר אוטומטית מיידית, אך זה גם מאפשר הרבה תכני זבל באתר.
45. http://www.maozakor.co.il/Articles/Upload כדי לפתוח חשבון ולהעלות מאמרים, צריך לשלוח מייל ל: lishar@maozakor.co.il האתר סגור לחברים בלבד. אם רוצים לפרסם שם מאמר, צריכים גם לתת קישור לאתר שלהם
46. http://www.505.co.il פורמט זהה לזה של 2read. אמנם המערכת מעט איטית, אך יש אפשרות לכותבים מרובים, הממשק נח מאוד והמאמרים מאושרים מיידית.
47. http://b52.co.il/InsertArt.aspx אין אפשרות לקישור מתוך המאמר עצמו, אלא רק משורת הקרדיט. הממשק לא נראה להיט ונראה שאין אפשרות עריכה לאחר השליחה. בנוסף, צריך לצרף להם את קובץ המאמר, אך לא הצלחנו לשלוח את הקובץ.
48. http://www.internet-2.org.il/ שולחים להם מאמר באמצעות דוא"ל info@internet-2.org.il. לא ברור אם הם מפרסמים
49. http://kishurim.net/register.php מצריך הרשמה. טרם נוסה
50. http://ad3.co.il/edit.asp?MenuType=16&upd=0 הקישור אינו חלק מהמאמר ואינו תחת ביטוי מסוים. כנראה שאין אפשרות עריכה / מחיקה לאחר שליחת המאמר וכבר נתקלנו בכך שנמחקו הרווחים בין השורות ולא ניתן לעשות דבר.
51. http://www.r-ticle.co.il/customer/index?ReturnUrl=%2fupload בגדול, הרשמה זריזה עם אפשרות לניהול המאמרים לאחר פרסומם. הפורמט נראה נח, אך נתקלנו בכל מני באגים בדרך וגם בתקלה בהתחברות.
52. http://www.adv-pixel.com/send.html צריך לשלוח להם את המאמר בדוא"ל. הם כותבים שאם המאמרים יאושרו, זה יקח בין 3 ימים לשבועיים. אין אפשרות לקישור מגוף המאמר אלא רק בקרדיט, קישור ישיר לאתר (לא כאנקור).
53. http://www.readit.co.il/ אתר מאמרים חדש. הפרסום הוא באמצעות שליחת מאמרים במייל. לא כל מאמר מפורסם. הנהלת האתר מבטיחה לשלוח תשובה במייל - האם המאמר יאושר לפרסום או לא.
54. http://www.articleplus.co.il אתר מאמרים חדש. ממשק יחסית נח, יש אפשרות עריכה והם מאשרים תוך זמן קצר יחסית. אל תנסו לשנות את הססמא למה שאתם בוחרים, זה רק ייעשה לכם בעיות התחברות...
55. http://www.linkbar.co.il/forum/catavot/osafatcatava.asp טרם בדקנו. הממשק נראה פשוט, אך אין אפשרות עריכה / מחיקה לאחר המשלוח.
56. http://www.2biz.co.il/addBizDetails.asp אינדקס עסקים שהוא גם אתר מאמרים. נרשמים לאינדקס ואז אפשר גם להוסיף מאמרים
57. http://www.adv-pixel.com/send.html שולחים להם את המאמר במייל ולכן לא ניתן לערוך או להסיר או לשלוט במאמר לאחר השליחה
58. http://www.americanhumanecertified.org/?ptype=submition "מעגל פרסום מאמרים". הממשק נחמד, אך נראה שאין אפשרות עריכה או שינוי לאחר שליחת המאמר. המאמר מפורסם מיידית.
59. http://www.tikiyat-maamarim.com/%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8/ "תיקיית מאמרים". מצריך הרשמה. טרם ניסינו, אך נראה שהוא עובד על וורדפרס, מה שמבטיח נוחות מבחינת הממשק
60. http://doox.co.il/register לאחר הרשמה, ניתן להוסיף מאמר, אך לאחר שליחתו אין שום שליטה עליו (עריכה או מחיקה)
61. http://www.maamarim.biz/users.php?op=register דורש הרשמה. טרם נוסה על ידנו.
62. http://www.articlesay.com/ לא בדקנו
63. http://www.articalo.co.il/component/user/register#content ארטיקלו. לדברי העורך, מדובר בממשק נח, ניתן עד 3 קישורים במאמר. טרם ניסינו.
64. http://www.bookmarking.co.il/ דורש הרשמה. אישור מאמרים מיידי ועד - 2 קישורים בכל מאמר. טרם נוסה על ידנו.

 

אתרי מאמרים בתחומים ספציפיים

אתרי מאמרים בתחומים ספציפיים הערות
1 http://neworld.org.il/article/add.asp מאמרים בתחום רוחניות, מודעות וכו'. יש אפשרות לקישור רק בקרדיט, לא תחת ביטוי.
2 http://www.karusela.co.il/articles_new פורטל בתחום הורות, תינוקות, ילדים וכו'. מומלץ. לא ניתן לשים קישור במאמר עצמו, אך ניתן לשים קישור בקרדיט (שלא תחת ביטוי)
3 http://www.saf.co.il פורטל רציני בתחום האדריכלות, בניה וכו'. מצריך הרשמה. לכל מאמר חובה לצרף תמונה (זה גם לטובתכם). מאמרים נבחרים, נשלחים גם בניוזלטר של הפורטל ומקודמים לדף הבית. מומלץ.
4 http://anattour.co.il/?page=add_article&type=artic מאמרים בנושאי טיולים - צריך להירשם קודם
5 http://www.zoei.co.il מאמרים בתחום רוחניות ומיסטיקה. לא ברור אם ניתן לשים קישור. מצריך הרשמה.
6 http://yeda.eip.co.il מאמרים בנושא רוחניות, אימון אישי וכדו'. לא נראה רציני. צריך לשלוח מייל ולבקש לפרסם מאמר
7 http://www.sabale.co.il/article_add.asp מאמרים בנושא גיל הזהב. לא ניסינו. בעיקרון, שולחים להם מייל עם המאמר כקובץ וורד. קישור כנראה מפורסם בקרדיט לכותב המאמר
8 http://yeladodes.co.il/content/view/14/29/ מאמרים בנושאי ילדים והורים. בבדיקה. לא ברור אם האתר עודכן בתקופה האחרונה.
9 http://proza.co.il נרשמים ומקבלים דוא"ל לאימות. מיועד ליצירות - כמו שירים, פרוזות, סיפורים וגם מאמרים - אך לא נראה שעדכנו את האתר בשנה האחרונה.
10 http://10dibrot.com/ מאמרים שהכותרת שלהם היא רק 10 חוקים ל... או 10 הדיברות ל... (לא ניסינו)
11 http://www.nomind.co.il/add-article.aspx מאמרים בתחום הרוח והרוחניות
12 http://www.globalfashionreport.com/he/user-news הוספת מאמרים בנושאי אופנה. לא ניסינו. יש אפשרות ללינק כקרדיט למאמר (אך לא תחת ביטוי).
13 http://www.shtihim.co.il אינדקס שטיחים ופרקטים שמאפשר גם הוספת מאמרים, אך ללא אפשרות עריכה ולא ברור האם ניתן לשים קישור
14 http://www.tinokima.co.il "אמא פלוס" - מאמרים בנושא אמהות וילדים. ישנה אפשרות לשים קישור, אך לא בטוח שישנה אפשרות עריכה לאחר פרסום.
15 http://www.architecture.org.il/info_add.php מאמרים בתחום אדריכלות ובניה. צריך לשלוח להם את המאמר במייל info@architecture.org.il ישנה אפשרות לקישור בתוך המאמר עם קרדיט לכותב. אין אפשרות עריכה לאחר משלוח.
16 http://zinukba.co.il/index.php?name=Pages&op=add אתר בתחום הכשרה צבאית לעולי אתיופיה וקווקז. אין אפשרות עריכה לאחר משלוח.
17 http://slow.org.il מדובר בסוג של תנועה (לא כל כך הבנו לאיזו מטרה) המפרסמים מאמרים ברוח התנועה. אין אפשרות שליטה ועריכה לאחר שליחה
18 http://www.xn--8dbbnlgb.com/addarticle.php אתר בתחום המוהלים. לא ברור אם מתאפשר לשים קישור. אין אפשרות עריכה לאחר משלוח
19 http://hair-news.co.il/component/option,com_pirsum/task,insertPirsum מאמרים בנושא הסרת שיער.
20 http://www.archijob.co.il/aj-articles/ פורטל מכובד בתחום אדריכלות, עיצוב ותכנון. רק בעלי עסקים שמפרסמים באתר בתשלום לשנה לפחות, יכולים לפרסם מאמרים. צריך לשלוח להם מייל עם המאמר בקובץ WORD, אפשר גם להוסיף תמונה ברזולוציה של עד 40K.
21 מאמרים בנושא ביטוח משכנתא מאמרים בנושא ביטוח משכנתא. יש אפשרות להוסיף מאמר, אך אין אפשרות עריכה או שינוי לאחר שליחה
22 http://www.cmreviews.com/reviews/?page_id=46 מאמרים בנושא שוק ההון. דורש הרשמה מראש.
23 http://www.cmarticles.com/articles/?page_id=94 מאמרים בנושא שוק ההון. מאותו בית יוצר של האתר הקודם. מצריך הרשמה מראש.
24 http://www.megadlim.com/record_add.asp?action=add "מגדלים" - מאמרים בתחום הצמחיה, פרחים, גינון וכו'. אמנם, נראה שאין אפשרות לשים קישור בתוך המאמר עצמו, אך ישנה אפשרות לשים קישור נלווה הרלוונטי לנושא.
25 http://ibody.co.il/usersregistration-sub-heb.html פורטל בתחום האסתטיקה. דורש הרשמה ואקטיבציה לפני הוספת העסק והוספת מאמרים. נראה שהוא לא ממש פעיל עוד מ- 2010.
26 http://www.zera.co.il/ אתר בתחום הצמחיה, גינון וכו'.
27 http://www.shen-bina.co.il/sendArticle.aspx מאמרים בתחום רפואת שיניים. אין אפשרות עריכה לאחר שליחה, הקישור הוא בקרדיט ולא בגוף המאמר. נתקלנו בבעיות בעבודה עם הממשק ולא הצלחנו להעלות את התוכן
28 http://www.newway.co.il/registration.aspx?returnURL=myArticlesUser.aspx אתר לתחום עיצוב הבית
29 http://allcareers.co.il/sendArticle.aspx מאמרים בתחום הלימודים, עבודה, קריירה
30 http://medplace.co.il/index.php?pid=8 אתר מומחים בתחום הרפואה. נרשמים, מקבלים מייל אקטיבציה ואז יש אפשרות להזין מאמרים (משמש גם כאינדקס). הכרטיס פתוח לגולשים והם יכולים להפנות שאלות למומחה וכשהוא עונה להם, הוא למעשה מקבל חשיפה באתר.
31 http://medportal.co.il/RegisterDoc.asp גם אינדקס וגם אתר מאמרים בתחום הרפואה / מטפלים וכו'. אם נרשמתם לאינדקס, תוכלו גם להזין מאמרים. הממשק לא נראה נח במיוחד, אבל שווה לנסות (-:
32 http://www.chakrapedia.co.il/ פורטל בתחום הרפואה המשלימה / אלטרנטיבית. מהווה גם אינדקס, כך שאם נרשמתם לאינדקס, אתם יכולים להוסיף גם מאמר
33 http://www.tvtal.co.il/registration.php אינדקס סרטונים בתחום הבית, השיפוץ והבניה שמאפשר גם העלאת מאמרים (דורש הרשמה)
34 http://www.home-central.co.il/register/business אינדקס בתחום הבית והגינה - לאחר ההרשמה כעסק, ניתן גם להוסיף מאמרים.
35 http://beautips.co.il/register/ אתר טיפים ומאמרים בתחומי הטיפוח והיופי. מצריך הרשמה מראש ויש צורך להיות מחוברים לפייסבוק כדי להירשם
36 https://mishpatnet.wordpress.com/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A9%D7%A8/ אתר המפרסם מאמרים משפטיים

 

אתרי מאמרים שאינם רלוונטיים

אתרי מאמרים שאינם רלוונטיים (לא לבזבז זמן) הערות
http://www.internet-2.org.il/ חברה לקידום אתרים. רוצה מאמר שתול אצלנו
http://theocean.co.il לא רלוונטי אין לו קישורים
http://bizarticle.net/ ממש לא
http://xn--4dbgrbupiai2cd.com/submit_article.php אין אפשרות לשים קישור, ממשק לא ידידותי בעליל
http://webmaster.org.il/ לא רלוונטי
http://maamarta.com/ היה בעבר אתר מאמרים, כיום כבר לא.

תגובות (17)

 • אורן

  |

  זו אבולוציה - הרי גם בעלי אתרי המאמרים מבינים שללא תוכן איכותי, לא תהיה זכות קיום לאתר שלהם, ולכן, לא תהיה להם ברירה אלא לשפר את רמת התוכן, ותוכן המוגדר כתוכן "זבל" לא יהיה שם או יידחק החוצה, וכך תגדל איכות האתר בעיני גוגל, כאתר תוכן, ולאט לאט אותו אתר יהפך להיות רלוונטי יותר מבחינתו, וכתוצאה יגדל הכח שלו כפלטפורמת קידום אורגנית. הרי מאמר הוא מאמר, גם באתר הזה ישנם מאמרים, בסה"כ רוב האתרים בעולם אם הם לא אתרי מכירה מורכבים ממאמרים.

  להשיב

 • אמיר

  |

  אולי באמת צריך לעשות ניסוי פעם אחת ולתמיד, לקדם אתר אחד עם קישורים מאמרים ולקדם אתר זהה עם קישורים מסוג אחר, לראות לאן כל אחד מהם מגיע

  להשיב

   • לירן

    |

    יהיה מאד קשה להגדיר כמותית את כמות הקישורים מאתרי מאמרים מול מקורות אחרים..

    להשיב

 • אורי

  |

  סביר שהאבולוציה של אתרי המאמרים תהיה לנישות בדיוק כמו הפורטלים שיש בכל התחומים שיהפכו גם לאתרי מאמרים בתחום לדוגמה, עורכי דין, ויש כאלה אבל הם לא מציעים עדיין לכל אחד לפרסם שם מאמר, האם הם ישקיעו בתשתית טובה מספיק כדי שניתן יהיה לנהל את המאמרים בנוחות וביעילות כמו באתרי מאמרים המובילים (רידר ושות...) ?? אני לא מכיר הרבה אנשים שמשקיעים במאמר איכותי ושולחים אותו במייל ליעד בלתי ידוע בפורטל כלשהו מתוך תקווה שאולי יפורסם ידנית על ידי מישהו...
  נחיה ונראה, בכל מקרה יופי של פוסט

  להשיב

 • עידן מור איכות

  |

  הפוסט הטוב ביותר שנכתב בישראל אי פעם בהקשר של אתרי מאמרים - וזה כבר כבוד גדול! אתרי המאמרים לא ימותו לעולם, גם אם כוחם ייחלש. אחרת איך זה ייתכן שאני מקבל עשרות צפיות למאמרים שאני מזין שם למרות שהם מוזנים קודם באתר שלי?! חוץ מזה המושג "קידום אתרים" הוא אחד המשחקים הקלאסיים שבהם הטוב כנראה ינצח. אם שני אתרים מתחרים ביניהם בכל הפרמטרים אבל רק אחד מהם השקיע באתרי המאמרים כנראה הוא ינצח! בקיצור, אתרי מאמרים הם כמו פטיש בארגז הכלים של מקדם האתרים... הרי פעם ראיתם ארגז כלים בלי פטיש?!

  להשיב

 • שחר

  |

  תודה רבה על רשימת המאמרים (הגעתי דרך הבלוג של פבל)
  למרות שיש עוד מלא אתרי מאמרים שלא הזכרת כאן..

  להשיב

  • עידו

   |

   הי שחר,
   תודה, שלח לי למייל כל אתר ואוסיף אותו.

   להשיב

 • שי

  |

  יופי של כתיבה מצויין למתחילים שמחפשים מידע.
  אחלה מאמר אצל פבל תמשיך כך.

  להשיב

  • עידו

   |

   ענת הוסיפה. תודה רבה.

   להשיב

 • יוסי

  |

  היי,
  שני אתרים מאמרים חדשים מקבוצת ask4web:
  אתר כללי: http://www.r-ticle.co.il הרשמה זריזה, ניהול מאמרים וכו.
  אתר לתחום עיצוב הבית (כולל פתיחת אתר מלא בחינם), מאמרים כתבות וכו: http://www.newway.co.il
  בהצלחה 🙂

  להשיב

 • יוסי שמש

  |

  ישנו אתר חדש של מאמרים שאתה לא רשמת בו, אשמח אם תוסיף אותו
  אתר עם אישור אוטומטי מובנה וורדפרס: http://www.articleplus.co.il

  ,תגיד לי מה חשבת.

  להשיב

  • ענת חיימוביץ'

   |

   שלום יוסי,
   הוספנו את האתר - תודה רבה!
   טרם ניסינו, אך בגדול האתר בנוי יפה מבחינה ויזואלית.
   העדפות שלנו - כל עוד ישנה אפשרות בממשק הניהול לעריכה - הרי זה משובח 🙂

   להשיב

 • מיכל הדר

  |

  היי, יש אינדקס עסקים ואתר מאמרים מקיף עם אפשרות מעולה לפרסום תוכן לקידום אתרים וממשק עריכה, אשמח אם תוסיף: http://www.webpage.co.il

  להשיב

 • מאור נתן

  |

  מישהו מכיר אתרי מאמרים שעוסקים באירועים או אוכל?

  להשיב

להשאיר תגובה

Wisy בפייסבוק

קבלו תובנות, כלים חדשים, פתרונות ועוד אחת לחודש לתיבה שלכם ובחינם. ללא ספאם, ללא קידומי מכירות וללא בולשיט. רק תוכן מעולה. הסרה בקליק בכל שלב.

מייל
שם