• Site Search
  • Site Language
מומחים לשיווק באינטרנט

צוות מומחים In House

מסונכרנים למטרה אחת

להביא לכם מקסימום כסף באמצעות האינטרנט

מחפשים ספק שהוא פרטנר, שיתייחס אליכם ולכסף שלכם בכבוד ויעשה איתו את המקסימום?

בום! הגעתם ליעד

שיווק באינטרנט וקידום אתרים

אבל כזה שמביא רווחים

האמת, קשה מאד ולפעמים כמעט בלתי אפשרי. הרי כל החברות מדקלמות את אותו המידע: "קידום אתרים לבן, עדכוני גוגל פנדה ופינגוון, התוכן הוא המלך וכו". והרי כווולם "הכי מקצועיים", כווולם "מומחים לגוגל" והרי, אף אחד לא יגיד לך: "מצטער, אנחנו אומנם חברת קידום אבל די חובבנים בכל מה שקשור לשיווק באינטרנט ופרסום…."

פשוט. באמצעות 3 שאלות שתפנו לחברת הקידום שהיא לא תוכל למרוח את התשובות –

  1. בקשו לראות קייסים אמיתיים של לקוחות חדשים מהתקופה האחרונה. בקשו שיראו לכם הוכחות בשטח שהם הצליחו לקדם ולשווק אותם.
  2. בקשו לדבר עם לקוחות קיימים. עם כל הכבוד לאיש המכירות, רק הלקוחות ימסרו לכם מידע אמיתי. הם יספרו לכם אם בית העסק באמת מקצועי, כמו שהוא מציג את עצמו; הם יספרו לכם איזה יחס מקבלים מבית העסק, לא רק בשלב המכירה אלא, בעיקר לאחר מכן, בעבודה השוטפת. ביקורת והמלצות הם דבר חשוב ביותר, במיוחד בעסק שנותן שירותים, והלקוחות הם המדד האמיתי לאיכות המקצועית והשירותית של בית העסק.
  3. שאלו  כמה ניסיון יש לבית העסק. עולם הקידום והשיווק הדיגיטלי סוער ומתעדכן בתכיפות מטורפת. דווקא בגלל זה, לחברות שיווק וקידום מנוסות יש את היכולת להפריד בין עיקר לטפל. האם אתם רוצים להיות שפן הנסיון של איזשהו טרנד חדש שמישהו קרא בבלוג בחו"ל? האם אתם רוצים להיות הלקוח שעליו בית העסק צובר את הנסיון שלו? אם לא, אז אל תהמרו על עסק שרק אתמול החל את צעדיו בעולם הסוער הזה. ללמוד מטעויות זה חשוב, אבל האם אתם מוכנים להיות אלו שישלמו את המחיר?

כתבנו כאן עמוד קצר על הבידול שלנו, אבל נקצר אותו עוד יותר. מה לא תמצאו בפסקה פה מתחת? "מקצועיות, אמינות, שרות". למה לא? במילים פשוטות, כי זה "בולשיט". אמירות שחוקות שאין מאחוריהן ולא כלום, שיווק של שנות ה-80. בינינו, יש מישהו שיעיד על עצמו שהוא חובבן? מצד שני, כמה אמון אפשר לתת באדם שמצהיר על עצמו שהוא מקצוען? אם אתה מקצוען, אל תגיד לי את זה, תוכיח לי. תן לי להעיד עליך שאתה שירותי, תבנה אצלי את האמינות שלך. במקום זאת, נציין שלושה דברים בהם אנו מבודלים ובולטים: נסיון – 15 שנות נסיון. אנחנו באינטרנט עוד לפני גוגל. ראינו והתנסנו בכל סוגי האתרים, חווינו על בשרנו את כל סוגי הקידומים. ראינו, דרך האתרים שלנו, את השינויים הדרמטיים שגוגל עברה, ראינו ובנינו רשתות שותפים, למדנו מהנסיון שלפעמים דווקא באנרים שנראים עלובים, הם אלו שממירים. וכן, לפעמים גם נכוונו בעצמנו, למדנו מכך וצברנו עוד ועוד נסיון וידע. היום, כשאנחנו ניגשים לשווק ולקדם בית עסק, אנחנו יודעים לגשת ישר לעיקר, לסנן את הטפל ולתעדף בצורה מושכלת את מכלול המשימות והצרכים של האתר ושל הלקוח. הנסיון שלנו נותן לנו את הידע והביטחון להסיק במהירות את המסקנה המנצחת. אבל אל תסמכו עלינו, תשאלו את הלקוחות שלנו – אנחנו מעדיפים שהם יגידו לכם את זה. מיקוד – כל איש צוות עושה רק דבר אחד. השיווק באינטרנט מורכב מהמון מרכיבים, חלקם משלימים אחד את השני, אחרים מתנגשים. אין, ולא יהיה, מומחה לשיווק באינטרנט אשר יודע גם קופי, גם לפתח קוד, גם לעשות קידום וגם, להתמחות ב- PPC (וציינו פה רק חלק קטן מעולם השיווק הדיגיטלי). מי שמציג את עצמו ככזה – ברחו ומהר. אצלנו, כל אחד עושה רק משהו אחד אבל, במשהו הזה הוא תותח. ביחד, אנחנו כמו תזמורת גדולה ומתוזמנת של נגנים שהם גם סולנים מחוננים, אבל בעיקר יודעים לעבוד ביחד, בפירגון הדדי עצום שמעצים את היכולות שלנו לרמות בלתי רגילות של מקצועיות וראייה שיווקית שלא קיימים בשום חברת שיווק דיגיטלית. כלים ותהליכים – אנו אוהבים טכנולוגיה, מעריצים חדשנות ומוכנים לשלם אלפי דולרים בחודש רק כדי להעניק ללקוחות שלנו את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר בשוק, ממש להיות בפסגת הטכנולוגיה. למשל, יש לנו כלי שמנטר את כל האתרים שלנו 24/7 (גם אתרים שלא מאוחסנים אצלנו). יש לנו כלים שיגידו לכם האם ועד כמה כדאי לכם להשקיע בקידום של ביטוי מסויים, כלים שמתממשקים עם גוגל ומשפרים את הפרסום הממומן עשרות מונים, יותר מכל יד אנושית. כך, שהלקוחות של וויזי נהנים ממנגנון אנושי מוכשר ביותר שאותו מגבה מנגנון של הכלים הטכנולוגים המובילים בשוק. ואיך הכל מתחבר ביחד? וויזי, היא לא סוכנות דיגיטלית, אבן היסוד שלנו היא להיות "הפרטנר הדיגיטלי של הלקוח". בחרנו להיות One stop shop כדי שנוכל לתת מענה כולל ללקוח כאן אצלנו בתוך הבית, בלי תלך תבוא, בלי אבל ההוא עשה לך ככה וכד'. הכל כאן אצלנו, לכם יש כתובת אחת לכל העולם הדיגיטלי כולו. יש לנו צוות של מעל ל-20 עובדים בדיוק בשביל המטרה הזאת. ומכיוון שאנחנו רואים את עצמו כשותפים של הלקוחות, תמיד נשאף להגיע עם כל לקוח לאיזון ולהסכמה, הן בתמחורים והן בשירותים, זאת הסיבה שהלקוחות שלנו רצים איתנו שנים על גבי שנים.

אנחנו מדברים על ידע ועל נסיון, אנחנו מדברים על לדבר אל הגולש ובמקום להציג לכם דף בית מעוצב, רגשי, עם תמונות ובלי "חפירות" טקסטואליות, דווקא באתר שלנו עשינו בדיוק הפוך. למה? כי לצערנו גוגל עדיין לא חברה כזו חכמה. נכון, היא הרבה יותר חכמה ממה שהיא היתה לפני כמה שנים וסביר מאד להניח שבעוד כמה שנים, מנוע החיפוש יהיה הרבה יותר חכם ואז, כבר לא נצטרך "להאכיל אותו בכפית" ולהסביר לו במילים וטקסטים איזה ביטוי חיפוש אנחנו מקדמים בעמוד. אבל, נכון להיום, הוא עדיין לא שם ואנחנו, אנשי הקידום, צריכים עדיין לכתוב לו את זה. זה לא אומר לכתוב סתם שטויות רק בשביל הקידום (שטויות, גוגל כבר כן יודע לזהות) הכוונה היא לכתוב טקסטים עם ערך ועניין וכן, גם על חשבון העיצוב והנראות. מצד שני, אתר שהוא רק טקסטואלי ומכוער גם לא יעבוד. אז איפה האמת? או, כאן נכנסת המקצועית של חברת השיווק באינטרנט. התפקיד שלנו הוא לשמור על האיזון בין כל הגורמים, ממש כמו עורך דין טוב, תפקידו ללוות את העסקה לשביעות רצונם של כל הצדדים, לבטח אותה מבלי להרוס אותה. לפעמים העבודה הזאת דורשת עדינות של מנתח. מצד אחד, יש רצון להקים אתר יפה, חדשני וכמובן, כזה שממיר גולש לליד וליד ללקוח. מצד שני, בלי קידום אף גולש לא יגיע לאתר ולא יהפוך ללקוח. קידום אתרים דורש שילוב של טקסטים ותגיות קידום, כמו H1 ו-H2 מבוססי מחקר מילים, כמו טייטל שהוא גם שיווקי וגם מכיל ביטוי חיפוש ועוד המון מרכיבים שהופכים דף יפה לדף מקודם. הנה, בואו נקח את הדוגמה של העמוד הזה, שממש עכשיו אתם קוראים אותו. ראשית, אם הגעתם עד לכאן, כנראה שעשינו עבודה טובה. לעומת זאת, יוני, מעצב הבית שלנו, רוצה לרצוח אותנו כי "דפקנו לו את כל העיצוב". מהצד שלו הוא כמובן צודק ואפילו יש סיכוי טוב שפגענו בהמרה של האתר, מצד שני, הקידום שלנו הרבה יותר חזק על הביטוי "שיווק באינטרנט" ולהיות בראש העמוד התוצאות של הביטוי הזה, מייצר הרבה תנועה ובסופו של דבר, מגדיל המרות. מסובך? מאד. קונצרט שלם של פעולות, של איזונים ובלמים מאד עדינים והרבה הרבה פשרות לכאן ולשם. איך מצליחים? 15 שנות נסיון אמרנו כבר?

קודם כל, מה המטרה שלנו? המטרה היא להביא לכם תנועה לתוך האתר ולהמיר אותה ללידים. זה לא אומר שהכל קורה כאן ועכשיו, אבל זה אומר שהעסק שלכם לאורך הזמן יקבל יותר ויותר לידים וכשהוא יגיע לראש תוצאות החיפוש, הוא גם ישאר שם לאורך זמן. למשל, ערוץ הפייסבוק לא מביא ישר תנועה ובוודאי שלא ממיר אותה באופן מידי. זה לוקח זמן, אבל כשזה קורה, זה קורה באמת. אז ככה, יש לנו חמש מחלקות שעובדות בסינרגיה אחת עם השניה: מחלקה ראשונה – אתרים ממירים לא מעניין אותנו אם האתר יפה, מקסים, מקבל מחמאות מכל החברים – מעניין אותנו שני דברים: 1) שהאתר ימיר ביחס לתעשייה שבה הוא נמצא (ברור שהביטוי "זרי פרחים" ממיר יותר טוב מ"אדמה חקלאית"). 2) שהוא יהיה מותאם לקידום אתרים וזה אומר מהיר, מותאם למובייל ועוד עשרות פרמטרים שלא נרחיב עליהם כאן. מחלקה שנייה – מחלקת קידום אתרים גם כאן, לא נרחיב מה זה אומר קידום אתרים (הזכרנו לאורך הטקסט כמה דברים חשובים) רק נציין שהאג'נדה שלנו בנויה על "קידום אתרים לבן", בלי תחמונים, בלי שטיקים, הכל "לפי הספר". אומנם הקידום שלנו לוקח יותר זמן, אבל הוא יציב ונשאר לזמן רב מאד ואנחנו מדברים ברמה של שנים. הקידום מושתת על כמה יסודות:

  • אתר מעולה – תשתיות, שרתים, התאמה למובייל, מהירות, ברד קראמבס, אפס שגיאות ועוד הרבה מרכיבים.
  • קידום אתרים On Page – מעבר על האתר עצמו באופן מלא וקפדני.
  • קידום אתרים Off Page – יצירת שיח על האתר מבחוץ (ממש לא רק בניית קישורים)
  • תוכן אמיתי – כזה שרוצים לצרוך ורוצים לשתף עם אחרים.

זהו. מסובך?  …  כן 🙂 מחלקה שלישית – ניהול מדיה במרחב (ניהול פרסום באינטרנט) כאן, אנחנו עובדים על שני מישורים:

  • ניהול פרסום ממוקד תוצאות – PPC שמוביל לדף נחיתה במטרה לייצר המרה
  • חשיפה ופרסום שמביאים להמרה בשלב מאוחר יותר – רימרקטינג, Outbrain וכו'

המטרה שלנו כאן היא לייצר לכם תנועה איכותית, במחיר זול והמרה מקסימלית ביחס לבנצ'מרק. מחלקה רביעית – ניהול מדיה חברתית למרות הבאזז (המוצדק) סביב האינסטוש וסנאפצא'ט ודומיהם, בישראל, הכסף נמצא בפייסבוק ולכן, שם אנחנו ממוקדים. השיווק בפייסבוק שונה מהפרסום, כאן מדובר על "שיווק תודעתי" ופחות מכירה הארד-סייל אבל, לאורך הזמן הערוץ הזה מוכיח את עצמו ועובד מעולה עבור הרבה עסקים. רגע, לפני שאתם רצים "לעשות פייסבוק", כדאי לדעת שהוא עובד להרבה עסקים אבל, לא לכולם. איך תדעו אם הפייסבוק טוב לכם? או, טוב ששאלתם, בשביל זה אנחנו כאן ונמליץ לכם אם כן, וכמה, שווה להשקיע בו. מחלקה חמישית – טכנולוגיות לשיפור הטראפיק וההמרה טוב, כאן מי שעובד זאת בעיקר הטכנולוגיה, והיא עושה את זה מצוין. אנחנו נעזרים בהרבה מאד כלים טכנולוגים, למשל optimizly ועוד עשרות כלים שעוזרים לנו לשפר ביצועים ולשפר את יחסי ההמרה. אבל, אנחנו הבוסים גם של הטכנולוגיה, בוחנים אותה כל הזמן, אם היא לא עומדת בדרישות אנחנו מפטרים אותה (בלי פיצויים 🙂 ) ומגייסים אחת אחרת, טובה יותר במקומה.

יותר לידים! (שזה יותר מכירות ויותר רווחים בשבילכם). תשתית יציבה של שיווק באינטרנט שתחזיק את בית העסק לאורך זמן. מה מנחה אותנו? בשורה התחתונה, בית העסק צריך לקבל ROI חיובי על כל ההשקעה של השיווק באינטרנט שלו. בלי מילים מפוצצות? הגעתם במצב מסויים, תצאו במצב יותר טוב. הגעתם עד כאן? תעברו לראות את מאות ההצלחות שלנו >>

עולם הדיגיטל

עידו מסביר

האם קידום אתרים מת?

נגן וידאו

למה לא לעשות PPC לבד?

נגן וידאו

למה לעשות וידאו בתוך אתר?

נגן וידאו

האם כל אתר הוא טוב?

נגן וידאו

מה זה בכלל CRO?

נגן וידאו

מיהו המנצח בשיווק באינטרנט?

נגן וידאו

מאות לקוחות מהארץ ומחו“ל

מחברות בשלב השקת המוצר ועד חברות גדולות והמורכבות במשק בוחרות בנו כל יום מחדש לשווק אותן באינטרנט

לקוחות מספרים

עסקים עושים עם אנשים – יותר מעניין מלוגו כזה או אחר זה מה אנשים חושבים על העבודה איתנו

קידום אתרים באינטרנט המלצות
אני לקוח של Wisy מזה שנים ומכיר את עידו אישית עוד לפני שנהייתי לקוח. מדובר באחת החברות המובילות בתחומן, עם יצירתיות יוצאת דופן ורצון עז ובלתי מתפשר להביא את הלקוח שלהם להשיג את המטרה שהציבו ביחד איתו, תוך שימוש בכל הכלים הדיגיטליים העומדים לרשותם על מנת להביא את הלקוח שלהם להצלחה. אני בתור לקוח, הרגשתי זאת היטב. שאפו !
ממליצים על חברת שיווק
שיווק באינטרנט המלצות
שיווק באינטרנט המלצות
חברת דשא קבוע עובדת עם וויזי כבר קרוב לשבע שנים ואנחנו יכולים להגיד בביטחון מלא שאם אתם מחפשים חברת קידום אתרים ושיווק באינטרנט אז זו החברה שכדאי לכם לפנות אליה. חברה מקצועית עם אנשים טובים שמפתיעה אותנו בכל פעם מחדש.
המלצה לשיווק באינטרנט טל דשא קבוע
הגענו לוויזי רוויי סבל משירותי קידום אחרים בהם נעזרנו. ההבדל היה תהומי. מקצוענות לשמה. הבנה עמוקה של התחום, התייחסות מהירה ורצינית לכל בקשה, יוזמה וחשיבה מחוץ לקופסא. אני מרגישה ברת מזל שפגשתי בעמית ובעידו וממליצה על וויזי בכל פה!
המלצה על שיווק באינטרנט אסטתיקה רפואית
קידום אתרים באינטרנט המלצות
צוות וויזי ועידו- תודה רבה על הכל! המון נסיון שנצבר שנים רבות עובר אלי בצורה מושלמת. פשוט חסכון של זמן העצות של וויזי והליווי פשוט מעולים. קיבלתי אתר אינטרנט מקצועי, משודרג ומשתדרג כל הזמן עם ליווי מקצועי, עדכונים ותיקונים, עצות ופשוט לתפעול. בקיצור הכל מהכל באופן הכי מקצועי ופשוט. להכניס את המפתחות ולנסוע בצורה הכי בטוחה, מקצועית וחשוב לא פחות- חסכונית. העצות של ווייזי חסכו לי הרבה מאוד כסף תודה רבה הלוואי ויהיו עוד המון עסקים כמוכם (בתחומים אחרים… 😉 אסף
המלצה על קידום אתרים בתחום הספורט
קידום אתרים באינטרנט המלצות
וויזי- בראש ובראשונה אנשים מדהימים, משפחה חמה שמקדמת את העסק שלך בצורה בלתי רגילה. בקיצור, בדיוק מה שכל עסק מחפש – מקצועיות עם תחושה שייכות אישית. 6 שנים של תוצאות שמדהימות כל פעם מחדש .
שיווק באינטרנט חברה מומלצת ערן

עדיין לא

השתכנעתם?

יש לנו עמוד שלם

להיות גאים בו 🙂

משפחת וויזי

20 מומחים In House מספקים פתרונות A to Z לשיווק בדיגיטל, באהבה בתשוקה בנחישות ומקצועיות

מגזין וויזי

מוזמנים לקרוא את המגזין שלנו, מבטיחים שזה לא ה“ידה ידה” הרגיל על קידום אתרים ושיווק

מחפשים ספק שהוא פרטנר, שיתייחס אליכם ולכסף שלכם בכבוד ויעשה איתו את המקסימום?

בום! הגעתם ליעד

רח' האומנים 7 ת"א | 039090299 | info@wisy.co.il

כל הזכויות שמורות © לוויזי – שיווק באינטרנט, קידום אתרים, פרסום אונליין ופתרונות